Make your own free website on Tripod.com

(Her yürekte olmazsa olmayan bir program. lütfen biraz zaman ayırın ve bu programı kullanmayı deneyiniz..)

SEVGİ YÜKLEME PROGRAMI

Müşteri: Çok fazla teknik bilgim yok. Sevgi yüklemek için ne yapmam gerekiyor?

Yetkili: İlk olarak Kalbim dosyasını açmanız lazım. Açtınız mı?

Müşteri: Evet, açıldı. Ancak su anda geçmişte acılar.exe düşük güven.exe , haset.exe ve gücenme.exe isimli programlar da çalışıyor. Onlar çalışırken sevgi yükleyebilir miyim?

Yetkili: Sorun değil. Yüklediğiniz anda sevgi otomatik olarak geçmişte acılar.exe yi silecektir. Gerçi bir süre geçici hafızada kalabilir ama artık diğer programları etkilemez. sevgi, er veya geç düşük güven.exe yi silerek yüksekgüven.exe isimli bir modül yükleyecektir. Ancak siz, haset.exe ve gücenme.exe yi mutlaka kendiniz kapatmalısınız. Bu programlar sevgi nin yüklenmesine engel olurlar. Onları kapatabilir misiniz lütfen?

Müşteri: Tamam kapattım, sevgi otomatik olarak yüklenmeye başladı. Bu normal mi?

Yetkili: Evet ama unutmayın ki bu sadece temel program . Üst sürümlerinin yüklenmesi için başka kalplerle bağlantı kurmanız gerekiyor.

Müşteri: Haydaaa.... Daha şimdiden hata mesajı verdi. Ne yapmam gerekiyor?

Yetkili: Mesaj ne diyor?

Müşteri: HATA-412..! PROGRAM İÇ SİSTEMDE ÇALIŞMIYOR..! Bu ne demek?

Yetkili: Endişelenmeyin, bu çok rastlanan bir sorun, çözümü de var. Hata mesajı, sevgi programının başka kalplerde çalışmaya hazır olduğunu ancak sizin kalbinizde çalışmadığını söylüyor. Biraz karmaşık bir programcılık dili oldu galiba... Sade bir dille şöyle diyor: Programın başkalarını sevebilmesi için önce sizin kendi sisteminizi sevmeniz gerektiğini söylüyor.

Müşteri: Peki ne yapmam gerekiyor?

Yetkili: "kendimi kabullenme" isimli dosyanın içinde bulacağınız "kendiniaffetme.doc", "kendinegüvenme.txt"., "degerbilme" ve "iyilik.doc." isimli dosyaların üzerine tıklayıp hepsini kalbim dosyasına kopyalayın.

Müşteri: Tamam. Başka bir şey var mı?

Yetkili: Şimdi çalışacaktır gerçi ama biz ilerisi için de tedbir alalım. "süreklikendinieleştirhayatınızehiret.exe" diye çok uzun isimli bir dosya vardır. Onu bütün sistemde tarayın ve gördüğünüz her dosyadan silin, sonra çöp kutunuzdan da atarak tamamen kaybolduğundan emin olun!

Müşteri: Yaptım. Hey harika... Neler oluyor.... kalp temiz dosyalarla doluyor. gülümseme.mpg monitöre geldi. sıcaklık.com, barış.exe ve memnuniyet.com hepsi kalbe yerleşiyor.

Yetkili: Güzel, demek ki sevgi yüklendi ve çalışıyor. Şu andan itibaren her şeyle basa çıkabilmeniz gerekiyor. Yalnız telefonu kapatmadan önce son bir noktaya dikkat çekmek istiyorum...

Müşteri: Nedir?

Yetkili: sevgi programı ücretsizdir. Onu ve onun tüm modüllerini tanıştığınız herkese verin. Karşılığında onlar da başkalarıyla paylaşacak ve sonunda size tertemiz modüller olarak dönecektir..